Doświadczenie
Działamy od 2010
Wysoka jakość
oparta na wiedzy
Terminowość
Zawsze na czas
ZADZWOŃ +48 694 460 538

Odnawialne Źródła Energii

Produkuj energię z OZE

Aktywnie działamy w zakresie projektowania, budowania i eksploatacji instalacji wytwarzających energię z Odnawialnych Źródeł Energii. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji inwestycji kapitałowych oraz nadzorze produkcji w zakładach wytwarzających energię z OZE. Uczestniczymy w doborze technologii, nadzorach budowy i działalności operacyjnej zakładów produkcyjnych, w tym związanych z branżą elektrowni wodnych i wiatrowych, biogazowni rolniczych, fotowoltaiki oraz zakładów przetwarzania odpadów i biomasy.

Naszym celem jest wspieranie działań efektywnych energetycznie, przy zapewnieniu wysokiej opłacalności inwestycji. Stawiamy na nowocześnie i innowacyjne podejście technologiczne.

Oferujemy współpracę przy realizacji inwestycji, na każdym etapie projektu.

Współpracuj z nami

Ikona - projekt

Doświadczenie

10 lat doświadczenia w przemysłowych instalacjach OZE

Ikona - OZE

Wiedza

Realizacja projektów w zakresie biogazu, biomasy, odpadów, elektrowni wiatrowych itp.

Ikona - analiza

Innowacje

Udział w projektach rozwoju innowacyjnych technologii w zakresie odnawialnych źródeł energii i przetwarzania odpadów

Skontaktuj się z nami aby poznać więcej szczegółów na temat realizacji projektów OZE

Nasza oferta

Ikona - obliczenia

Dobór technologii OZE

Nadzór nad procesem projektowym i wykonawczym w zakresie technologicznym dla nowych i istniejących instalacji

Ikona - set

Prowadzenie procesów administracyjnych

Pozyskiwanie uzgodnień i decyzji administracyjnych niezbędnych do uruchomienia instalacji i prowadzenia produkcji

Poziom dofinansowania - ikona

Oceny oddziaływania na środowisko

Przygotowanie dokumentacji oraz reprezentacja Inwestora na etapie oceny oddziaływania na środowisko

Ikona - audyt

Projekty badawczo-rozwojowe

Prowadzenie prac badawczo-rozwojowych nad technologiami OZE, przetwarzania odpadów/biomasy itp.

Ikona - dokument

Dofinansowania

Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do aplikowania o fundusze unijne – zakres technologiczny

Ikona - wybór

Nadzór nad produkcją energii

Bieżący monitoring technologiczny i optymalizacja wydajności produkcji energii z odnawialnych źródeł energii

Skontaktuj się z nami aby poznać więcej szczegółów na temat realizacji projektów OZE

Biogazownie

Posiadamy doświadczenie związane z nadzorem produkcji energii, projektowaniem nowych oraz modernizowaniem istniejących biogazowni. Współpracujemy z Inwestorami w całym cyklu przygotowania i realizacji inwestycji – od analizy lokalizacji, przez dobór technologii, pozyskania ewentualnego dofinansowania, realizację budowy, aż do nadzoru nad prawidłową pracą instalacji.

Dzięki współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz polskimi i zagranicznymi dostawcami rozwiązań technologicznych, wprowadzamy sprawdzone oraz innowacyjne technologie w dziedzinie produkcji biogazu i przetwarzania odpadów/biomasy. Prowadzimy stały nadzór nad produkcją energii w zakładach, stąd mamy bieżący podgląd nad wprowadzonymi przez nas rozwiązaniami. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo obsługi instalacji oraz monitoring pracy.

W imieniu Inwestorów prowadzimy procesy uzgodnień i pozyskiwania pozwoleń administracyjnych. Reprezentujemy również Inwestorów na etapie oceny oddziaływania na  środowisko – założenia technologiczne, przygotowanie dokumentacji, kontakt ze stroną społeczną.

Przetwarzanie odpadów

Działamy w zakresie doboru technologii i projektowania instalacji w obszarze przetwarzania odpadów a cele energetyczne. Stosujemy sprawdzone oraz innowacyjne technologie służące min. do przetwarzania produktów rolnych, owocowo-warzywnych, UPPZ oraz odpadów mięsnych. Stale monitorujemy rynek dostępnych technologii oraz bierzemy udział w opracowaniu nowych rozwiązań. Celem jest zagospodarowanie jak największego zakresu odpadów do produkcji energii w sposób opłacalny i efektywny, przy jednoczesnej minimalizacji negatywnego wpływu na otoczenie. Nasze instalacje dostosowujemy do wymagań obecnie funkcjonujących norm prawnych oraz wytycznych w zakresie najlepszych dostępnych praktyk BAT. W naszych realizacjach szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo pracy, automatyzację procesu i integrację z funkcjonującymi procesami produkcyjnymi.

Prace badawczo rozwojowe

Cenimy sobie innowacyjne technologie, dlatego od lat bierzemy udział przy realizacji prac badawczo rozwojowych. Uczestniczmy przy tworzeniu założeń technologicznych, agend badawczych, realizacji badań oraz kontroli wydatków z budżetu, jak również późniejszej komercjalizacji wyników badań.  W trakcie realizowanych przez nas projektów braliśmy udział w badaniach związanych z przetwarzaniem biomasy, efektywnością procesu fermentacji oraz zagospodarowaniem odpadów. Poszukujemy nowych wyzwań i obszarów do tworzenia nowych oraz usprawniania istniejących technologii. Ściśle współpracujemy z jednostkami naukowymi oraz przedsiębiorcami, aby tworzyć rozwiązania odpowiadające wyzwaniom nowoczesnej gospodarki.

Chętnie nawiążemy współpracę przy tworzeniu i realizacji kolejnych projektów.

O NAS

Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu ekspertyz energetycznych w zakresie audytów energetycznych oraz badań termowizyjnych. Zrealizowaliśmy ponad 200 analiz budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, przedsiębiorstwami jak i instytucjami publicznym. Działamy również aktywnie w zakresie projektowania, budowania i eksploatacji instalacji wytwarzających energię z Odnawialnych Źródeł Energii. Naszym celem jest wspieranie działań efektywnych energetycznie i wpisujących się w założenia zrównoważonego rozwoju.

Realizujemy usługi na terenie okolic województwa pomorskiego – Starogard Gdański, Tczew, Malbork, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Rumia, Reda, Kościerzyna, Kwidzyn.